| mona01 a întrebat:

Astazi mi-am cumparat laptop si e primul meu laptop si vreau sa stiu cum pot sa trag ceva de undeva pe desktop? cu mouse stiu dar nu are mouse. Ajutor? Funda.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are touchpad. Dreptunghiul acela din josul tastaturii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum nu are mouse? orice laptop are mouse

| Georgemy2 a răspuns:

Eu mi-am luat un mouse fara fir la mouse, am dat vreo 10 lei pe el laughing Iti recomand sa-ti cumperi un mouse, daca ai avut un pic iti va fi mai greu sa treci la touchpad

| DrTerrible a răspuns:

Are touchpad, acel patrat de sub tastatura pui degetul pe el si cu degetul vei putea misca sageata de pe desktop. In caz ca nu te descurci ii poti atasa un mouse. Bafta