| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* astazi vreau sa ma duc sa-i cumpar mamei mele un cadou de ziua ei(este maine) si problema este ca nu stiu ce sa-i cumparstraight face. Ceva idei:-s? Dar ceva fff frumos:X.Multumesc.App ceva sa se incadreze in suma de 50 leibig grin.:*

Răspuns Câştigător
| Adi2ro a răspuns:

Cam mic bugetul, dar poti incerca fie... orhidee, crin imperial sau ghiveci (la mame nu inteleg de ce, dar le plac plantele, nu doar florile) sau combini o floare mai ieftina cu o felicitare, in care sa scrii ceva frumos, din suflet si un bax mare de ciocolata. Succes!

2 răspunsuri:
| miranda a răspuns:

Poti sa-i cumperi un parfum frumos, sau o geanta, sau daca mama ta poarta accesorii, poti sa-i iei niste margele cu niste cercei sau o bratara. Succes!:*

| Guster a răspuns:

Http://www.breslo.ro/Shop/guster cred ca vei gasi ceva care sa se incadreze in bugetul asta, comanda o poti face si prin mesaj privat :)