| slam a întrebat:

Buna!
Ati auzit de manastirea Hagigadar din Suceava? Am auzit ca daca urci dealul de acolo si te invarti in jurul bisericii de 3 ori in genunchi ti se indeplineste orice dorinta folositoare sufletului tau...
Voi ati fost? Daca da, vi s-au indeplinit dorintele?

Funda happy

Răspuns Câştigător
| JoinT_3078 a răspuns:

Salut.Sunt credincios. Exista manastirea dar cred eu in sinea mea ca dorinta se indeplineste dupa un anumit timp, Nu ti se va indeplini dorinta respectiva ci alta asa cred
PS la ori care manastire care mergi sau biserica si ai vointa si crezii in Tatal nostru o sa ti se indeplineasca totul. Sper ca sa ti se indeplineasca ori ce dorinta, dar crede in d-zeu ca el o sa le faca pe toate la timpul lor.bafta

3 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Bunica mea a fost cand era tanara si i s-a indeplinit dorinta de a avea un copil, avand in vedere ca ea nu putea sa dea nastere.
Cred in minunile Divine, deoarece avem dovada in Biblie si in trupurile sfintilor ca Dumnezeu exista! happy

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Si marmota invelea...

| lili36 a răspuns:

Manastirea Hagigadar este una plina de har si de puterea Maici Domnului.Pentru mine este manastirea sufletului meu.Mie una mi a schimbat viata si nu putine au fost minunile care Maica Domnului a binevoit sa mi le faca..Asa ca va spun cu tot sufletul duceti va cu toata increderea si pocainta si rugati va asa cum stiti din tot sufletul vostru si cu siguranta Maica Domnului va va ajuta.Insa nu uita ca dupa credinta voastra vi se va da voua...este adevarat ca se inconjoara manastirea de 3 ori insa nu pentru asta va va fi indeplinita dorinta.