| Monicaツ a întrebat:

Ati vazut si voi asta? http://www.mondonews.ro/......35651.html Ce parere aveti? E adevarat?

4 răspunsuri:
| ciufiXXXXXX a răspuns:

Este fake 100% si am 6 argumente : 1- dupa decapitare la nici un manifer nu curge sange din gura 2- corpul se dezbate dupa decapitare timp de 20-30 secunde, dar aici nu a fost cazul 3- cand femeia face semnul disperat cu mana, nimeni nu a observat,(putin probabil) 4- chiar daca avea gura inchisa, femeia putea sa scoate niste sunete prin nas de a alarma magicianul, mai ales ca drujba nu era inca pornita si femeia putea sa fie auzita cu usurinta 5-orice magician inainte de un astel de numar extrem se asigure daca totul este ok ( foarte discret) mai ales daca e vb de sotia lui. 6- desi de cateva zile circula pe net filmuletul, nu este dat informatii ds magician, daca a fost arestat, nici macar numele lui nu a fost mentionat. dar de obcei astfel de tragedii sunt anuntate detaliat si imediat dupa caz la toate posturi internationale

funda?big grin

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Pai cred ca e adevarat ca saraca femeie tot dadea din maini si din cap. Nu-mi vine sa cred ce i-a facut. Asa om fara inima si fara mila? Cata cruzime poate sa aiba ma doar pentru un spectacol amarat? Doamne fereste!

| dyav0litza a răspuns:

Nuuu e doar o iluzie stai linistita

| ButterflyAlina a răspuns:

Este fake 100% si am 6 argumente : 1- dupa decapitare la nici un manifer nu curge sange din gura 2- corpul se dezbate dupa decapitare timp de 20-30 secunde, dar aici nu a fost cazul 3- cand femeia face semnul disperat cu mana, nimeni nu a observat,(putin probabil) 4- chiar daca avea gura inchisa, femeia putea sa scoate niste sunete prin nas de a alarma magicianul, mai ales ca drujba nu era inca pornita si femeia putea sa fie auzita cu usurinta 5-orice magician inainte de un astel de numar extrem se asigure daca totul este ok ( foarte discret) mai ales daca e vb de sotia lui. 6- desi de cateva zile circula pe net filmuletul, nu este dat informatii ds magician, daca a fost arestat, nici macar numele lui nu a fost mentionat. dar de obcei astfel de tragedii sunt anuntate detaliat si imediat dupa caz la toate posturi internationale /...