| Mia999 a întrebat:

Atunci cand merg pe tocuri, dupa 10-15 minute de mers, piciorul drept ma doare in talpa, ma inteapa si nu mai pot merge imi amorteste tot piciorul. Ce poate fi? Precizez ca la piciorul stang nu am nicio problema.

1 răspuns:
| Roxanna112345 a răspuns:

Hei! Pai e pentru ca cel mai probabil nu esti obisnuita cu tocuri.Te poate durea doar cel drept pentru ca nu calcam la fel cu ambele picioare deci e normal sa te doara dreptul mai mult ca stangul sau doar dreptul. happy Nu ai nicio problema doar ca tocurile afecteaza in timp coloana asa ca grija!