| anonim_4396 a întrebat:

aveti idee cum pot sterge unde am scris cu pixul, dar fara sa se observe ca e sters?

Răspuns Câştigător
| AdDa1502 a răspuns:

Sterge cu radiera.in general radierele au 2 culori sterge cu partea in care este mai tare si mai zgriptsuroswinking merge am incercat siu eu:-D

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Chiar daca folosesti corectorul se vede pe spate ca a fost scris inainte cu pixul si pe fata se vede acea urma alba de corector.

| madalyna a răspuns:

Poti sterge cu corectorul

| Anita20Peace a răspuns:

Nu stiu...incearca cu lama usor... app.corectorul se vedehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cu corectorul se vede