| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee cumva cam pe la ce ora se termina un banchet de clasa a 12? Banchetul incepe la ora 20 si trebuie sa fim la restaurant pe la ora 19 ca sa facem poze. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Al nostru s-a incheiat cu lampinioane la 4 dimineata. Si la fel am inceput la 8 seara.

| Rimidalvv a răspuns:

Depinde foarte mult de locatie, dar poti sa fi sigura ca in jurul orei 3 se va termina, maxim 5.

| xxCargoXXII a răspuns:

Buna,in general se termina pe la 5-6 dimineata...dar poate dura si pana la 3 depinde...