| Chris22 a întrebat:

Aveti idei de ce cadou as putea sa ii i'au unui baiat pentru majoratul lui? Dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| Rev_4737 a răspuns:

Pai o carte pe placul lui cu o dedicatie draguta. Daca nu citeste poti face un tricou cu o imagine amuzanta pe el la magazinele speciale din mall-uri. Daca e mai petrecaret poti aduce un whisky. Daca il cunostii mai bine si stii ca va rade si va reactiona bine poti sa ii aduci catuse laughing.

2 răspunsuri:
| Ded a răspuns:

O bratara de argint, tricou dragut :* fundita?

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi doi si fa-i ceva personalizat: o cana sau o perna. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro