| andreea_6645 a întrebat:

Sambata ma duc la majoratul unui baiat. ce cadou as putea sa ii iau?:X

5 răspunsuri:
| Deealovestpu a răspuns:

Un ceas mai sofisticat e cea mai buna alegere:d.eu asta i-am luat unui prieten la majorat si a fost super incantatlaughing il poarta si acum. DISTRACTIE PLACUTA!

| hanibani a răspuns:

E majorat loool.banuiesc ca ar trebui sa ii iei ceva funny(eu asa fac )gen suzeta, poate o stripperita, un tricou cu scris(cu un mesaj funny despre majorat)
...saaaaaau puteti strange bani si luati ceva wow
de ex:la ultimu majorat unde am fost am strans bani cu totii (vreo 25 insi)si i.am luat sarbatoritului un scuter
dc vrei un cadou serios pe care sa i-l iei doar u : ceasul e cea mai buna varianta dupa mine

| Lulu44 a răspuns:

Ii poti lua : ceas, ceva de imbracat (depinde ce poarta), parfum, set de barbierit, ceva personalizat. (ceas de perete, puzzle, etc). depinde si in ce relatii esti tu cu tipul :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani.

| izzy67 a răspuns:

Pai i poti lua milka
Sper sa-i placa ca cred ca da