| anonim_4396 a întrebat:

Buna,aveti vreo idee din ce se fac cerceri facut manual? din ce material? Multumesc(fundita)

Răspuns Câştigător
| Addicted2Music a răspuns:

Pai ii poti face din FIMO : este un fel de plastelina de diferite culori pe care pur si simplu o modelezi, iar apoi o tii aprox. 30 min la cuptor si se intareste ca lutul. Se gaseste la Hanul cu tei, daca esti din Bucuresti. Mai poti face cercei din margelute, pe care le poti comanda online. Sper ca te-am ajutat. Fundita? big grin

| Camelisa a răspuns (pentru Addicted2Music):

Nu,nu sunt din Bucuresti, multumesc frumos de raspuns! Am sa incerc cu fimo!
O zi frumoasa!

1 răspuns: