| ExtraSakadat a întrebat:

aveti vreun cont pe CLUBPENGUIN care e member si il dati?batting eyelashes.
Dau funditabatting eyelashes [dati-mi`l prin mesaj].

4 răspunsuri:
| ExtraSakadat explică:

Astept sa mi`o dai prin mesaj. Daca nu adauga pink_girl_em0 happy

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună! Numele este Slowly68 și parola ți-o zic pe private.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey daca vrei iti dau un pinguin member dar pe adresa fregne1 parola fregne 1 dar nu m-am mai jucat de mult pe el daca nu mai e member ia-l pe karis9 parola karis9 si pe mine ma cheama penguin 732 si daca vrei la ora 15:00 sa intri pe abdominale si sa te inbraci ca baiat si sa vorbim in Romana ca se ne cunoastem ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aila h8g