| GigglesToDay a întrebat:

Bunacrying azi la scoala sunt pe cls a8 mi-a spus ca am pulsul mare si bataiile inimii foarte accentuate cica nici nu-si poate da seama daca e suflu sistolic ce pot avea plang incotinuuu dar eu cand intru la doctori deja imi bate inima extrem de tare zici ca am o fobie pentru. ei si am aavut emotii a doua pauza la fel ce se intamplacrying(

1 răspuns:
| inessaxxx a răspuns:

Fii linistita nu asculta toate prostiile te deranjeaza ceva? nu atunci sanatate si inainte stii ca se intimpla de foarte multe ori sa greseasca iar tu retraiesti in zadar