| CoSm1n95 a întrebat:

azi m-am certat cu prietena mea si maine este ziua ei de nastere si vreau sa ii trimit un sms la 00:00 pentru ca i-as face surpriza sa ma duc la ea dar nu se poate, ma puteti ajuta cu un sms?

Răspuns Câştigător
| baf a răspuns:

Ar trebui sa ii scrii ceea ce simti tu in sms-ul ala. ceva din suflet, nu ce avem noi in cap..cre ca tu esti cel mai potrivit om care o poate impaca..si tu ar trebui sa fii capabil sa ii scrii un sms ..doar e prietena tahappy

1 răspuns:
| Psihedelic777 a răspuns:

Are dreptate baf. Spune-i ce simti, sa fie din inima.Fi tu si fi sincer.Nu mai aduce vorba despre cearta. Cere-ti scuze daca este nevoie si in rest zi numai de bine.Baftahappy