| SinguricaMaricica a întrebat:

Buna! Azi ma pluctiseam cu prietenii mei si ne-am gandit sa aruncam cu bulgari in aia de liceu(sunt in scoala gimnaziala dar stam la un liceu ca scoala noastra e in constructie)si asa am si facut, au venit doua fete(una ne injura iar cealalta a venit sa bage spaima in noi) si aia care a venit sa bage spaima in noi ne-a zis ca cica face consiliu cu parintii si ca e ea nu stiu ce consilier(tin sa mentionez caci era studenta) si a zis ca cica poate sa ne scada nota la purtare si nu stiu ce ca ii zice dirigintei.Doream sa stiu daca e posibil sa ni se scada nota la purtare daca aruncam cu bulgari in ceilalti care nu sunt implicati in "joaca"noastra.Dau funda

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, este foarte posibil.

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este posibil sa va scada nota la purtare, doare este comportament necivilizat asupra altor copii din scoala.

| VoidEternal a răspuns:

Dap.