| anonim_4396 a întrebat:

Buna bai.Deci sunt foarte plictisit.Si de ceva timp ma tot framanta o intrebare...
Stiti vreun site un poti pune intrebari la care utilizatorii aceluiasi site sunt dispusi sa iti raspunda in functie de cunostinte?

Răspuns Câştigător
| Sandrinna a răspuns:

Tot normal.

32 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

laughing ha ha ha... TPUlaughing

| Trippy a răspuns (pentru Hieer):

TP ce?

| Hieer a răspuns (pentru Trippy):

Faci misto de mine?laughing

| Trippy a răspuns (pentru Hieer):

laughing Serios....Nu imi spuneti ca voi chiar ati crezut ca e pe bune? Dafuq.

| Hieer a răspuns (pentru Trippy):

Nu logic ca nu...deaia am si ras si am zis ''ha ha ha''...eu una am vrut sa intru in jocu' taubig grin

| Trippy a răspuns (pentru Hieer):

Vad ca unora le plac jocurile...Ok atunci.Incearca sa intri in jocul acestei intrebari:
Mi se pare mie s-au timpul trece mai repede decat nicioadata,

| Hieer a răspuns (pentru Trippy):

Trece, trece ca vantu'laughing

| Trippy a răspuns (pentru Hieer):

Eu as zice ca depinde.Cat de repede trece niciodata?

| Hieer a răspuns (pentru Trippy):

...laughing eee pai daca stiai raspundurile...nu ma intereseaza nu e corect tongue laughing

| Hieer a răspuns:

laughing...m-ai inchislaughing

| Trippy a răspuns (pentru Hieer):

De tot?>-+

| Hieer a răspuns (pentru Trippy):

laughing da..deja sunt blocata

| Trippy a răspuns (pentru Hieer):

Bun atunci.Ai dreptul la o ghicitoare. Daca raspunzi corect te deblochezi.
Ce are Arnold Schwantzengher mare
De Vito mic.
Madonna n-are
Iar papa nu si-l foloseste.

| Hieer a răspuns (pentru Trippy):

Stiuuuuu...dar nu pot zice.laughing)

| Trippy a răspuns (pentru Hieer):

Prima si ultima litera.Si eventual numarul de litere

| Hieer a răspuns (pentru Trippy):

Eee hai ma...

| Trippy a răspuns (pentru Hieer):

Raspunsul este numele.Stiu ca ai o minte murdara.Stai si judeca si vezi daca se potriveste.

| Hieer a răspuns (pentru Trippy):

I-auzi...minte murdara hai good night...

| Trippy a răspuns (pentru Hieer):

Haidi pa.Ti pup.

| Hieer a răspuns (pentru Trippy):

Eu nu

| Trippy a răspuns (pentru Hieer):

Asa te vreau.Pe maine.

| passyon22 a răspuns:

LOL

| Trippy a răspuns (pentru passyon22):

Dont talk about league of legends.

| DidiutzMic a răspuns:

Ai: da exista. Acest site unde ai pus aceasta intrebare : TPU ( toti pentru unu). nu mai cauta. ca deja ai cont pe acest site unde exact de ai in descriere asta se petrece aici!:*laughing

| Trippy a răspuns (pentru DidiutzMic):

Tu m-ai crede daca ti-as spune ca ....continutul intrebarii era strans legat de prima propozitie...If you know what I mean.

| DidiutzMic a răspuns (pentru Trippy):

Da acum. Tu chiar faci misto!laughinghappy Noi incercam sa te ajutam si tu faci misto! Bine happy

| Sandrinna a răspuns:

Www.ask.fm
aici iti faci un profil,daca ai facebook sau twiter poti sa te loghezi prin ele, daca nu iti face login simplu:scrii numele, prenumele, e-mailul, parola...
apoi acolo orice persoana iti da intrebari si tu poti raspunde; de asemenea tu tot poti da intrebari la cei care doresti sa d-ai.succes :)

| Trippy a răspuns (pentru Sandrinna):

Un raspuns rational desi intrebarea e la misto.Imi place cred ca meriti o punga.

| Sandrinna a răspuns (pentru Trippy):

Punga? big grin

| Trippy a răspuns (pentru Sandrinna):

Iti este ceva neclar?

| Trippy a răspuns (pentru Sandrinna):

Ti-am dat funda pentru ca raspunsul tau consta intr-o profunzime poetica.

| Sandrinna a răspuns (pentru Trippy):

Merci^^

| Sandrinna a răspuns (pentru Trippy):

Tot normal.