| anonim_4396 a întrebat:

Stiti...este un joc cu intrebarithinking
Fiecare pune cate o intrebare pe rand iar cealalta persoana trebuie sa raspunda sincer.
Ce intrebari as putea pune?thinking
Pe orice temahappy
Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Emma_3250 a răspuns:

Daca vrei sa afli un secret al acelei persoane atunci este momentul.
Nu pot sa-ti dau exemple de intrebari pentru ca majoritatea intrebarilor puse la astfel de jocuri sunt prostesti. Poate ti se par amuzante sau ca lumea dar asta este doar atunci, pe moment. Daca dupa cateva zile sau saptamani, luni te gandesti la acel joc(sau iti amintesti) vei realiza ca intrebarile puse nu au avut nimic special.
Asa ca poti pune orice intrebare vrei pentru ca in momentul jocului ea va fi foarte buna.

2 răspunsuri:
| Iiiiioana a răspuns:

Unde mergi in vacanta?batting eyelashes

| Sasuke_4375 a răspuns:

Hey! Poti pune intrbarea,, pe cine iubesti cu adevarat?". Asta e doar o intrebare mai poti pune tu ceva intrebai.Paaaaaaaaa!