| NoName_5754 a întrebat:

Baieti, cat sunteti dispusi atunci cand sunteti intr-o relatie cu o fata pe care chiar o iubiti sa o asteptati(adica sa nu ii cereti sa faca sex cu voi si desigur sa nu o inselati in timpul ala)? Si mai am o intrebare tot pentur voi: cum reactionati cand iubiti o fata, cum ne putem da seama cand un baiat ne iubeste si cand e impreuna cu noi doar pentru felul in care aratam?
Sper sa ma ajutatibig grin:*.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Kalyn a răspuns:

Io am asteptat 2 ani jumlaughing singura chestie naspa a fost ca dupa acest timp s-a desp de mine si s-a culcat cu unu dupa 2 saptamanirolling on the floor dar viata e ciudata ce sa-i facihappy...ink o mai iubesc dupa 1 an jum de cand suntem despartiti, deci sfatul meu: respect-o insa nu rata momentul.

1 răspuns:
| NoName_5754 explică:

Ooo 2 ani jumate e cevahee hee. Oricum bravo tie chiar apreciez baietii de genul, care demonstreaza ca prin iubire pot sa isi stapaneasca hormonii. Fata aia nici nu stie ce a pierdut, nu merita sa te mai gandesti la ea desi stiu ca e greu sa uiti persoana iubita:-