| ClaraZ a întrebat:

Intrebare pentru baieti.Sa spunem ca aveti o relatie cu o fata pe care o iubiti enorm. Ea este virgina si va spune ca nu este pregatita sa isi inceapa viata sexuala.Ati fi dispusi sa o asteptati? Daca da, cat de mult timp? funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

Cand iubesti poti orice. Daca zice ca iubeste prin acest lucru, ca asteapta iti demonstreaza asta, dar daca el se grabeste insemna ca are doar un tel cu tine, sa te vada in pat.Momentul cand o fata isi pierde virginitatea este un moment deosebit, pentru acea fata, dar nu numai, ci si pentru baiatul care este cu ea.Acel moment trebuie asteptat pana cand fata este pregatita fizic si psihic, indeajuns, cand se considera destul de matura, pentru ca acel moment o va marca si isi va aminti toata viata, el trebuie facut chibzuit si doar langa o persoana care vede peste actul in sine, vedere iubirea si importanta momentului. Da am fost pus in situatia de a astepta, dar nu asta era scopul meu in acea relatie, sa astept si dupa aia gata, eram fericit si ma simteam iubit chiar daca nu aveam contact sexual. Dar ea a decis ca e momentul sa se deschida total in fata mea dupa 4 luni de relatie, m-a luat total prin surprindere, si eram debusolat, nu ma asteptam. Dar mi-a zis si am vazut ca era foarte hotarata, doar eu eram indecis din cauza surprinderii. A fost un moment deosebit nu doar pentru ea...In concluzie daca iubesti astepti cat are nevoie aceea fata, as fi asteptat-o pe ea si ani, pentru ca o iubeam si o mai iubesc, chiar daca ne-am desp zilele trecute dupa 1 an si jumate de relatie, frumoasa, dar poate soarta ne va fi prielnica.In iubire nu exista masura timpului sau a rabdarii.Bafta si sa fi iubita...

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Aici intervin si alte lucruri. Daca baiatul respectiv si-a inceput viata sexuala atunci ii va fi greu sa steie si 3 luni cu ea, daca nu, atunci poate sta ani.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă persoana respectivă, băiatul o iubeşte o aşteaptă cât timp are ea nevoie. Ea decide. Dacă băiatul nu o iubeşte nu va avea răbdare o perioadă mai îndelungată. Ai să verifici şi tu prin intermediul asta sentimentele pe care le are pentru tine! Baftă!

| Adyr0 a răspuns:

Cat e nevoie :X

| anduta160 a răspuns:

Pana va fi ea pregatita asa mi se pare normal daca o iubesti daca stai cu ea doar sa o f*** nu o astepti poti gasi si o panaramabig grin si scuze ca ti-a raspuns o fatachatterbox

| bOse a răspuns:

Cat de mult ar dori ea happy

| Meganos a răspuns:

Eu am asteptat 1an daca iubesti astepti!

| ecstasy:* a răspuns:

Eu sunt baiat si daca tin la ea ffff mult as fi dispus sa o astept si pana la casatorie daca trebuie si as stii ca merita

| par3ye a răspuns:

Da, cat o fi 2 3 4 5. ani cat ii trebuie

| chelutzul a răspuns:

Da. Dcata tineti unu la altul enorm asta mai poate astepta. Daca o impingi de la spate ii dai o faci sa fie mai nesigura pe ea si acest lucru poate fi amanat mult si bine, eventual sa va certati.Asa ca las-o sati zica ea cand e pregatita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ea nu este pregatita si tu nu vrei sa o astepti inseamna ca nu ti la ea. daca o astepti inseamna ca o iubestilove struck

| johnjohnjohn a răspuns:

Mie mi s-a intamplat asta. Am asteptat vreo 4 ani.