| Chirodeadavid0199293 a întrebat:

Bună, blugii stau bine și pe băieți slabi sau merg și la cei mai plinuți?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Merge la oricine daca isi alege blugii potriviti pentru el.

| Simpatic a răspuns:

Exista mai multe marimi in cazul blugilor (evident) si mai multe modele, deci sunt si pentru persoane slabe si pentru persoane plinute, depinde de marimea aleasa in primul rand! depinde de "croiala" in alte cazuri etc
blugii nu sunt creati intr-o marimea universala care sa mearga doar la persoanele slabe sau doar la persoanele plinute!

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca le sta bine, dar sa nu fie mulati pe picioare si nici foarte largi.

| sierra1 a răspuns:

"Chirodeadavid0199293: blugi le stă bine și la băieți ..mai plinuți"

îhî, numa' să-i incapă

https://media.gettyimages.com/......-jeans.jpg

| dullcat a răspuns:

Buna.Blugii sunt foarte versatili si stau bine pe toata lumea, atat timp cat este aleasa croiala corecta sa puna in evidenta unele lucruri si sa estompeze altele.La adolescenti arata mereu bine, zic eu, atat timp cat e marimea corecta, asta este criteriul principal. laughing

| StoicAnalysis a răspuns:

Atata timp cat nu isi ia blugi skinny daca este obez, nu are cum sa arate urat. Cu exceptia blugilor prea largi.

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Blugii stau bine pe toata lumea, acum depinde de croiul lor sau chiar de material. Pentru baietii slabi recomand baggy jeans(adica blugii cu crac larg) si nu skinny, deoarece daca deja are picioarele subtiri si isi va lua skinny va arata mai rau. Pentru cei care sunt mai plinuti recomand tot blugi mai larguti, dar nu foarte.