| simonafrumoasa a întrebat:

buna! am auzit de niste mancaruri car eau nu stiu eu ce proteine/vitamine care aujata la cresterea sanilor. surioara mea ii are destul de mici pentru varsta ei (12). stiu la fel de bine cum stit si voi ca au timp sa creasca si probabil o sa radeti de mine dar ceva mancaruri care o sa ii ajute nu strica. am auzit de pormb. va rog din tot sufletul sa nu ma luati la misto. daca stiti raspundeti daca nu atuncia nu. PUP! si va rog!

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Las-o să mai crească 2-3 ani şi vorbim după aceea! E încă fragedă pentru asemenea interese!

| StephanieSteph a răspuns:

Http://www.boio.ro/omul-care-a-zburat-ca-o-pasare/
sper ca te-am ajutat
Am si eu o ruda care a decedat din cauza ca a facut operatie pentru. marirea sanilor deoarece ii avem mici de tot si avea 45 ani! A MURIT
sper ca te-am ajutat
funda?

| Cosmynyk23 a răspuns:

Nu stiu, dar se zice in popor ca trebuie sa dea cu usturoi p sanii. Nu stiu daca e adevarat dar merita sa incerce! happy

| faranume34 a răspuns:

Si eu ii am la fel si am tot 12 ani mai bine nu ai interveni cu mancaruri ca acestea pentru fiecare se dezvolta mai devreme sau mai tarziu, mai repede sau mai incet