| amymiamy a întrebat:

Buna buna. o intrebare am, am auzit o melodie in club suna asa. i like/i love(nu stiu sigur) the way you are sau the way you.nu mai stiu exact...era ceva asa canta un baiat. era ft tare melodia. o stie cineva va roggggggg

6 răspunsuri:
| Foxylicious a răspuns:

Eddy wata-i like the way?

| Aasdfghj a răspuns:

Intra p www.versuri.ro si scrie acolo ce iti amintesti din melodie

| Villy0po a răspuns:

Rihannna and Eminem- love the way you lie?

| Dolceboy a răspuns:

Ia vezi daca e asta bruno mars i like the way u are http://www.youtube.com/watch?v=LjhCEhWiKXk

| amymiamy explică:

Nu gasesc...e mai ritmata asa, nu e bruno mars.merci oricumsad