| YoungSteve a întrebat:

Cand eram mic jucam un joc gen horror... dar acum nu imi amintesc cum se cheama. Vil voi descrie doar cat imi mai amintesc din el : personajul era un fel de elf-vampir cu parul alb-gri si trebuia sa omori niste zombii armele lui erau o sulita si niste bombe dar mai castigai arme de la diferiti zombii...Cam atat imi amintesc! Va rog sa ma ajutati! Funda (NU E DIABLO SAU THE WITCHER)

2 răspunsuri:
| YoungSteve explică:

Nu e Blood omen 2 nici 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur daca asta e, dar incearca Blood Omen ( 1 sau 2, ca sunt 2 )