| Deniii6 a întrebat:

Cand mi-am cumparat camera web [Logitech] claritatea era foarte buna. Un timp nu am mai folosit-o, iar acum se vede in ceata. Ma puteti ajuta..cumva? [Dau funda]

3 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Cred ca trebuie sa invarti obiectivul, pe sticla aia de la camera este invelit in ceva cred, invarte-l in stanga si dreapta pana ce reglezi acel blur! Sper ca te-am ajutat.

| Axys a răspuns:

Pai ai acolo la camera unde e lentila aia trebuie stersa bine happy cu ceva curat o carpa de bmbac happy stergeo bine dac a tot asa trebuie sa o invarti acolo unde ar elentila e ca un fel de filet tongue acolo si iti reglezi calitatea singura cu mana

| Deniii6 explică (pentru Axys):

Da' nu ma lasa sa rotesc obiectivul :/