| AidaCR a întrebat:

Cand vreau sa intru pe vplay sa ma uit la serial ..ma loghez si cand dau la colectii imi spune " Nu exista fisiere video ". Ce se intampla cu siteu asta?.

Răspuns Câştigător
| Brezeanu_Stefan_1988 a răspuns:

Merge. Cauta pe goolge vplay-probleme-cu-colectia-de-seriale si primul link care iti apare iti explica care e faza si iti da un link de vplay care merge, poti sa cauti acolo ce serial ai nevoie. Nu pot sa iti dau linkul ca nu ma lasa.

2 răspunsuri:
| apalipis a răspuns:

Aşa e şi la mine. Am crezut că problema vine de la pc-ul meu sau ceva, dar se pare că nu.
Nu ştiu ce e cu site-ul acesta, dar probabil îşi va revenii. Să sperăm că, o va face repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu. Dar îți recomand CoolTV, e mult mai bun.