| shamsudeen a întrebat:

Am o problema cu vplay-ul. Intru pe site, merge sa ma loghez, absolut tot, dar cand dau pe colectii sau incerc sa vad un episod dintr-un serial, apare o pagina alba pe care scrie 'restricted area'. Mentionez ca nu stau in Romania, dar nici varianta cum ca nu ar merge in afara tarii nu sta in picioare, pentru ca in urma cu aproape 2 luni am vazut fara probleme un episod din acelasi loc in care ma aflu acum. Are cineva vreo solutie?

3 răspunsuri:
| SucDeGuava a răspuns:

Uita-te pe 990

| shamsudeen explică (pentru SucDeGuava):

990 lucreaza cu servere externe de nimic, la fel ca celelalte site-uri de seriale online. Vplay se misca mai repede, de-aia voiam sa-l folosesc. In general am conexiune foarte proasta cu alte servere. Acum sunt pe fastupload si stau de aproape o ora sa se incarce un episod de 20 de minute.

| SucDeGuava a răspuns (pentru shamsudeen):

Asa mi s-a intamplat si mie azi. Cred ca e suprasolicitat. Oricum, eu nu ma mai prea uit pe vplay pentru ca merge sacadat. Eu zic sa incerci pe fastupload maine.