| Unique a întrebat:

Care dintre voi sunteti reprezentanti la firmele de cosmetice Avon, Oriflame si Metropolitan Selection? Unde castigati mai mult? Defapt unde va place mai mult? De ce? Ceva sugestii? fundita bineinteles

Răspuns Câştigător
| Baby a răspuns:

Nu e bun nici Avon, crede-ma. Eu am fost si inca sunt, si nu iti ies prea multi bani plus ca trebuie sa faci in fiecare luna comenzi de o suma ca sa treci la nivelul urmator. De exemplu cand ai o comanda de 500 lei, tie iti iese 100. Dar gandeste-te ca pana faci o comanda de 500 lei... e ceva. Eu una am dat peste cineva care a fost foarte neserios (doamna care m-a inscris). Era cam a treia mea luna de cand eram in "afacere" si nu facusem inca o comanda mare, si ea s-a oferit sa ma ajute si sa puna din comenzile ei. Totu a mers bine pana cand am primit factura, de atunci ea nu a mai rasp la telefon si nu a mai dat nici un semn de viata si mi-e frica ca va trebuii sa platesc eu pentru tot.straight face si na is cam 120 lei. Eu spun ca daca chiar vrei sa incerci, incearca la avon dar cauta pe cineva care sa-ti fie recomandat de altcineva, sau macar incearca sa faci tu comenzi de sume exacte ca sa nu trebuieasca sa te ajute doamna care te-a bagat ca sa nu iti iei si tu vreo teapa ca mine. Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

11 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Buna.Eu sunt reprezentant metropolitans. Dar iti recomand avon.Se castiga si mai mult si produsele sunt mult mai bune.

| anka a răspuns:

La Oriflame castigi cel mai mult si nu tebuie sa pui o comanda mare.

| ancaid a răspuns:

Reprezentant avon, oriflame, infinity
intra pe id ancasimanu@yahoo.com
te pot ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Sunt Felicia.Sunt reprezentant Oriflame.As avea o rugaminte:mi-as dori foarte mult sa apara din nou in catalog Apa de toaleta Lucia si Apa de toaleta Freya.Va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oriflame

Răspuns utilizator avertizat
| iwlia a răspuns:

Eu sunt reprezentant Metropolitan {Lady's} da ca doresti sa te inscrii am poti acuta la id de mess jullie_th06

| bybymikutza a răspuns:

Sunt Reprezentanta Avon si ai foarte multe beneficii plus reduceri la diferite produsehappy

| vrajitoarea a răspuns:

Buna. Eu sunt reprezentant Margo si Giada Rome. Daca vrei mai multe informatii sau sa te inscrii ma poti cauta pe suparici_ever.

| georgiana90 a răspuns:

Buna eu sunt reprezentant oriflame metropolitan si infinity cel mai bine se castiga la oriflame si la metropolitan daca vrei sa te inscri georgi_136 este id-ul meu.

| NoLimit90 a răspuns:

La oriflame