| cypryan11 a întrebat:

Buna care e primul lucru care ca trece prin minte cand vedeti pe strada o feta cu o fusta foarte scurta sau o rochie scurtuta. vreau sa vad parerea baietilor si a fetelor.

Răspuns Câştigător
| mariamarybu a răspuns:

Poate...dar si acelea urate care vor sa iasa in evidenta prin forme ca altceva nu au saracele! Exista fete care sunt frumoase doar dintr-o singura privire fara a te mai gandi daca e buna sau nu atunci cand te uiti la ea...

13 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Eu gîndesc cam așa:
Săraca fata asta, n-a vut destui bani să-și cumpere material pentru o fustă întreagă.
Probabil că și părinții săi sînt nevoiași.
Grele vremuri am mai ajuns!

| DNSK a răspuns:

N-ai vrea sa stiilaughing

| mariamarybu a răspuns:

Pitipoanca sau curva!

| DeeaDLove12 a răspuns:

Vreau si eu fusta aia:]]

| RobyStyl3nVd a răspuns:

Ah,ce te-as fwte laughing)

| danytkd13 a răspuns:

laughingDepinde cum aratatongue...
Daca e frumoasa...nu vrei sa stiirolling on the floor

| cypryan11 explică (pentru danytkd13):

Stii care e faza de obicei cele frumoase se imbraca asa

| danytkd13 a răspuns (pentru cypryan11):

laughingPai daca au ce sa arate tongue

| mariamarybu a răspuns (pentru cypryan11):

Poate...dar si acelea urate care vor sa iasa in evidenta prin forme ca altceva nu au saracele! Exista fete care sunt frumoase doar dintr-o singura privire fara a te mai gandi daca e buna sau nu atunci cand te uiti la ea...

| ButterflyGy a răspuns:

"Ce paranteze are", sau "bulanoasa" sau "ce stixuri are".

| cypryan11 explică:

Vad ca fetele sunt invidioase iar baietii pig... dar oricum stiam laughing

| IF88MDL a răspuns:

I-as zice : http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw sper ca stii traducerea!
iar daca ar fi mica de ani i-as zice :
http://www.youtube.com/watch?v=YdnhUq-kdG4

| cypryan11 explică (pentru IF88MDL):

Da stiu traducerea laughing

| TheSecretGirl a răspuns:

Pitzy