| CiocolataAmaruie a întrebat:

Buna care este cel mai ciudat sau trist lucru care vi s-a intamplat vreodata?

Răspuns Câştigător
| apalipis a răspuns:

In primul rand, hei! =D
Cel mai ciudat lucru ar fi acela ca atunci cand eram mai micuta obisnuiam sa vad oameni pe strada care nu erau. O data, in drum spre scoala am vazut 2 oameni care ingropau ceva. Dar unde i-am vazut eu era o parcare, deci totul era din beton. Adica sapau in beton. M-am uitat atenta la ei, mirata si socata de ce fac si dupa mi s-a parut ca m-a strigat cineva si m-am intors cu capul in alta parte. Iar cand sa ma uit inapoi la cei 2 care incercau sa ingroape ceva, ei disparusera. Probabil ca mintea mea de copil era plina de prea multe chestii de la televizor sau poate ca eram prea obosita.laughing

Cel mai trist lucru. sunt multe de spus aici. cred ca cel mai trist si dureros lucru ce mi s-a intamplat a fost acela ca am fost parasita de cea mai importanta persoana din viata unui om. thinking

Ps : As vrea sa aud si de la tine care sunt cele mai ciudate sau triste lucruri care ti s-au intamplat vreodata. :d

5 răspunsuri:
| AL3XandraAnndreutza a răspuns:

Cel mai ciudat lucru...e usor! Cel mai ciudat este acela ca inca pot sa traiesc cu zambetul pe buze, dupa ce mi s-a intamplat cel mai trist lucru:adevarata mea dragoste m-a mintit, si s-a sarutat cu cea mai buna prietena a mea.Acum,nu mai am viata in mine, totul este spulberat.Iti scriu asta din camera in care mai demult visam cu ochii deschisi la urmatorul sarut ce va sa vie.Dar nu s-a mai intamplat asa...

| OaNa_1155 a răspuns:

Pai trebuie sa ma gandesc. odata era sa cad intr-o prapastie cand m-am dus la munte.era sa ma innec.mai sunt dar nu imi vin in minte

| zmilee4you a răspuns:

Cel mai trist lucru.pai cea mai buna prietena ma tradat si s-a cumplat cu baiatul la care tineam, si tatal meu m-a abandonat pentru cateva ore intr-un oras mareoh go onin care nu cunosteam pe nimeni.toate s-au petrecut in aceeasi zi.asta fiind chiar sambataoh go on!

| denisXP a răspuns:

Cel mai trist lucru la mine a fost cand a cazut sora mea de 3 ani pe scari ci si-a spart barbitsa si de atunci are un semn si faza e ca eu eram langa ea si statea si ma uitam ca snobu' crying e o amintire horror de tot

| OaNa_1163 a răspuns:

Pai.sa stau fara parinti si ca sora mea sa ma uraskă...puppy dog eyes funda?:d