| caciulitagri a întrebat:

Care este cel mai trist lucru care v-i s-a intamplat vreodata?

3 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sunt multe lucruri.

| TheCritic a răspuns:

Incercand sa iti raspund la intrebare am realizat ca nu iti pot raspunde concret acum. Poate ca o voi face in ultimele mele clipe de viata, atunci cand ea imi va trece prin fata ochilor.Acum pot sa iti zic ca traiesc viata si nu sunt doar paralela cu ea.Au fost cateva lucruri care mi-au marcat si schimbat viata, poate decesul mamei intr-un accident de masina in Austria pe cand aveam 9 luni.Asta e viata, Dumnezeu nu a vrut sa sufar atat de tare si a facut acest lucru care mi-a marcat intr-un fel viata; poate ca Dumnezeu m-a tras in nou cu un pas inapoi cand am fost depistata cu diabet juvenil insa asta m-a incurajat si m-a facut sa ii ajut si pe altii.Acest "sut" mi-a marcat viata si mi-a schimbat-o intr-un mod pozitiv, demonstrandu-mi ca undeva exista Dumnezeu si ca tine la mine.

| caciulitagri explică:

Subliniez ''cel mai''