| anonim_4396 a întrebat:

Care este diferenta la pagina de facebook intre categoriile "comunitate" si "de distractie"? Eu am creat o pagina unde vreau sa postez diverse(imagini natura, haioase, poezii, bancuri) si am incadrat pagina la categoria "de distractie". Dar am constatat ca majoritatea paginilor sunt la "comunitate". Funda pentru cine ma scoate din ceata happy!

2 răspunsuri:
| Boubayern a răspuns:

Nu cred ca are importanta unde o incadrezi...nu te amendeaza nimeni laughing

| anonim_4396 explică (pentru Boubayern):

laughing) da, asa e. Doar ca nu stiu cum e cu blocatul si stersul de pagini... nu as vrea sa mi-o stearga... sad.