| nicoletabubu a întrebat:

care este mai bun boxul sau karatele? in curand fac 18 ani mai pot invata box sau karate?:X

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Boxul este un sport, Karate-do o artă - alege.

4 răspunsuri:
| nicoletabubu explică (pentru Arthur):

As alege sa fac sport(pentru mine si pentru corpul meu)...dar e adevarat ca la box trebuie sa iti spargi nasul?

| Arthur a răspuns:

Nu numai nasul, cred că şi creierul este în pericol. Sunt multe alte sporturi super : înot, volei, baschet, tenis şi de câmp şi de masă etc. Ai de unde alege.

| mekage a răspuns:

Karate

| Sollz a răspuns (pentru Arthur):

El se referea daca in momentul in care te hotarasti sa te apuci de box, esti obligat de catre antrenor sa iti rupi sfenoidul.