| ralurawrr a întrebat:

Care este materia voastra preferata.De ce ati ales-o?

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Imi place istoria!

bye-bye

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Mie imi place foarte mult istoria. Cum zicea si profu meu din generala "Trebuie sa ne cunoastem istoria pentru a nu repeta greselile din trecut''.

| Gentiana a răspuns:

Mie mi-a placut mult, si inca mai imi place "Limba romana", pentru ca inveti sa te exprimi corect, si multe altele.

| Gentiana a răspuns:

Mie imi place, si mi-a placut foarte mult "Limba romana". Este o materie usoara, unde trebuie doar sa inveti, nu iti trebuie mare logica, ca la matematica sau la alte materii.
Prin aceasta materie invatam sa ne exprimam corect, sa vorbim corect inca de mici s.a.m.d.Succes!

| Anduciu a răspuns:

Romana.Nu prea ma dau in vant dupa gramatica, cred ca literatura e punctul meu forte.Ador sa comentez texte, asa pot imbina notiuni teoretice cu idei proprii si pot integra intr-un comentariu sentimentele pe care le am in momentul respectiv.
Imi place si desenul, chiar daca nu sunt foarte talentata, incerc sa transmit ceva prin fiecare mazgalealalaughing.

| denisssa a răspuns:

Pai am mai multe materii care imi plac dar preferata mea va ramane mereu LIMBA ROMANA big grin. Poate si datorita profesoarei pe care o ador sau poate pentru ca ma pricep sa fac compuneri, cu ajutorul lor ma descarc, ma relaxeaza.In plus mi se pare cea mai importanta materie deoarece la urma urmelor e limba noastra :X

| OanaBoni a răspuns:

Toate
Sunt foarte usoare si interesante. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador anatomie stiu totul despre corpul uman si visez la o cariera in medicina doctor chirurg si sa nu cadeti pe mainile mele ca nu stiu daca mai iesiti rolling on the floor.

| andranego99 a răspuns:

Buna. Mie imi place cel mai mult lb romana dar si alte materii cum ar fi desenul sportul si muzica. Te pup si spre sa imi alegi raspunsul meu

| Malynaa a răspuns:

Engleza:X pur si simplu o ador. Si din punctul meu e foarte usoara. Cu ea te poti descurca aproape in orice tara.