| jojoloveSHINee a întrebat:

care este membrul vostru preferat din SHINee si de ce? dar din super junior?

Răspuns Câştigător
| CubDeGheață a răspuns:

Din SHINee,categoric Jonghyun =p~. Poate fi mai perfect de atat baiatul asta? love struck. De ce imi place? De ce nu mi-ar placea? Vocea lui angelica ma da pe spate,zambetul lui e ca un val de curcubee, cand il vad ma face sa zambesc intr`una. Cat despre SuJu. Nu sunt eu asa mare fana.

Pentru mine, SHINee raman no one ever thumbs up.

Fighting!

4 răspunsuri:
| denisaa_4298 a răspuns:

Din SHINee Minho si din SUJU Sungmin stii tu dctongue

| LuHan a răspuns:

Din SHINee hmmm nu stiu de cateva zile ma tot gandesc. Multumita lui Taemin,, am aflat" de Shinee deci el a fost pana acum pe 1 loc dar mai este si Minho care joaca in serialul meu fav(to the beautiful you) dar cred ca este Key so 1st-KEY 2nd-Taemin, MinHo 3rd-Jonghyun and Onew :3 Si din Suju DONGHAEEE

| Beepbeep a răspuns:

Jonghyun si Yesung

| MisaKyy a răspuns:

Imi place mult SHINee si imi plac toti membri, dar cat despre Super Junior ii iubesc la nebunie, membrul meu preferat este EunHyuk. Imi place mult zambetul lui, imi place cum arata, cum canta si mai ales cum danseaza...