| Theea_8516 a întrebat:

Buna! Voi vreti ca SHINee sa vina in Romania? Care este membrul vostru favorit?

2 răspunsuri:
| ClumsyDeer a răspuns:

Buna tongue Am gasit pe un site o petitie pentru aducerea trupei SHINee in Romania. Abia 900 si ceva de fani au semnat ..si va trebui sa fie intre 6.000 si 15.000.sad ..Sunt sigura ca intr-o buna zi v`or ajunge si la noi.A da ..Membrul meu favorit este Jonghyun big grin

| Madalina_Mady_1997_LXiL a răspuns:

Eu nu vreau... eu imi doresc sa vina in Romania(am semnat petitia ca ei sa vina la noi in tara chiar si de pe id-ul mamei). Membrul meu favorit este Taemin.