| CrazyYoyo a întrebat:

Buna
Care este pagina secreta nr2 - Howrse
Multumesc anticipat kiss

Răspuns Câştigător
| dany006 a răspuns:

PAGINA SECRETA NR2 : http://www.horse.ro/ow/*XX*
In loc de *XX* trebuie sa scrieti numarul de cai din acea zi. Numarul de cai il puteti gasi la meniu, sus, in dreapta : Comunitate -> Directoare -> Cai.
PAGINA SECRETA NR3 :
www.howrse.ro/ow/*YY*
In loc de *YY* trebuie notat numarul de inscriptie al jucatorului de pe locul 1 din topul clasamentului de crescatori la categorie competitii castigate ieri.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuzam categoria dar intrebarea va fi mutata, respectind categoriile ne respectam unii pe altii.Numai bine.

| CrazyYoyo explică (pentru anonim_4396):

Si pagina secreta cum ramane?straight face trebuie tu neaprat sa raspunzi? nici macar nu ai dat un raspuns pentru intrebarea asta laughing trebuie unu sa se trezeasca vorbind straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru CrazyYoyo):

Daca ai chef sa vorbesti urit, vorbeste cu parintii tai sau cu cine iti accepta.Regulamentul a fost facut pentru a fi respectat.Te deranjeaza ca ti-a fost mutata intrebarea?

| CrazyYoyo explică (pentru anonim_4396):

Ma deranjeaza faptul ca mi-ai atras atentia si ca nu m-ai ajutat stii ce? mai bine nu vb decat sa vb mult si prostwinking cel putin ti-ai consumat 1 min sa scrii alea si degeaba asa ca o seara placuta!

| MaraVinti a răspuns:

Eu am acum misiunea de facut, dar nu merge linkul pe care l-ati spus voi aici... Si da, am respectat toate cerintele.

| Mihai19981998 a răspuns:

CrazyYoyo daca stii zi-mi si mie plz