| anamaya78 a întrebat:

care este trupa voastra preferata de rock, si de ce va place acea trupa?

Răspuns Câştigător
| CosminRR a răspuns:

Salut
Pff cam greu de spus,sunt atatea care imi plac : Metallica,Nirvana,Guns N'Roses,Bon Jovi,Green Day,Cargo,Iris,AC/DC,Paramore,Aerosmith,Led Zeppelin,Scorpions,Holograf, Europe, No Doubt...si nu sunt toate.
Si ca sa iti raspund la intrebare...
Trupa mea preferata este Nightwish! Ei sunt cei mai tari! Datorita lor ascult numai ROCK! Daca nu ai auzit de ei.numai asculta cateva piese si ai sa vezi!winking

2 răspunsuri:
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Mhm,trupa preferata. greu de zis. Sunt multe geniale

| Muppet a răspuns:

30 Seconds to Mars, pentru ca sunt cei mai tari!