| Cristina_2984 a întrebat:

Buna care nume este mai frumos :Sabrina sau Suzana?

Răspuns Câştigător
| XxDyaxX a răspuns:

Amandoua sunt frumoase, dar Sabrina e mai special.Imi da impresia de stralucire si inocenta.

9 răspunsuri:
| Angel_5977 a răspuns:

Sabrina e mai frumos!

| Ioana_2144 a răspuns:

Mie imi place sabrinabatting eyelashes
fundita?batting eyelashes te roggbatting eyelashes

| madda9588 a răspuns:

Cand aud numele Suzana(nu prea des, ce'i drept) ma gandesc la asta http://www.youtube.com/watch?v=tGN6YNXUwW8 :D si nu mi se pare un nume dragut. Sabrina e foarte frumos, la fel si Maia, Lorena, Alice, Giulia...

| FunkyLicious a răspuns:

Sabrina e mai frumos,
suzana pare nume tziganesk :-s. nu stiuthinking

| CuppiDoon a răspuns:

Sabrina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Sabrina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma numesc sabrina si de aceea imi pare ca numele Sabrina este mai frumos ...imi place foarte mult numele meu.

| Channah_7470 a răspuns:

Sabrina, normal.
Suzana ma duce cu gandul la Valahia..."Suzana, mi-ai furat banana" cmon frustrated

| CrazyBoy_9916 a răspuns:

Sabrina, dar eu nu as pune nici unu din acestea. Mai ales Suzana. cand fata va fi mare se va bate joc de ea si iar zice Sugana sau ceva. Deci nu Suzana.