| gabytzza94 a întrebat:

Buna Care sti sa imi spuna si mie niste filme frumoasa pentru adolescenti dau funda:X!

Răspuns Câştigător
| BeHappyForMe a răspuns:

Hight schol music,love don’t cost a thing, not another teen movie, 10 things I hate about you,bring it on,eurotrip, Another Cinderella Story, What a girl wants

2 răspunsuri:
| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Twilight:X:X

| madalinutz a răspuns:

Pentru adolescenti sunt bune filmele de familiehappy. cele de animatie...mie astea-mi plac. spre exemplu wall-e sau madagascar sau viata de furnica(asta mi-a placut mie tare de tot:d)