| djcrazyroxxy a întrebat:

happy care stie un program de modificat poze care sa poti sa-ti pui ceva peisaj in spate ceva de genu dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| Narcissa a răspuns:

Incearca pizaphappy

e onlinehappy

intrii pe google --> scrii pizap-->intrii la prima pagina --> dai start -->si aici ai 2 variante.-->ori dai dublu click pe pozele alea unde scrie select background si selectezi o imagine de acolo ori dai upload a photo si selectezi o imagine din pc-u tau [asta e pentru. background] --> dupa ce selectezi poza iti intra pagina. --> ca sa te pui pe tine dai acolo dinsus de poză unde ti-l arata pe obama si o foarfeca rolling on the floorrolling on the floor [add a cut out or face] --> selectezi o poza din pc --> colorezi cu verde partea care vrei sa o pui --> dai finish--> fixezi pozitia si cand termini cu poza dai save & share --> download

sper ca ai inteleshappy

Funda?happy

1 răspuns:
| applemobile a răspuns:

Photoshop. Sau pe net. www.pfotofunia.com