| Puffulets a întrebat:

TPU! cine imi spune si mie un program de modificat poze in afara de fotoflexer si photoscape. Este un program care in poze poti face ceata in spate sau ceva de genu. stiti careva? Si spuneti-mi daca trebuie descarcat sau nu si de unde. FUNDA!

12 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Photoshop-ul e celmai bun şi mai folosit.
Trebuie să te acomodezi puţin cu el, dar e uşor de manevrat. Şi, da, poţi face ceaţă. orice.
http://en.softonic.com/s/photoshop

| CristiSeeker a răspuns:

Adobe Photoshop, probabil cel mai bun si mai vestit in domeniu. Personal folosesc versiunea CS2, dar nu cred ca este atat de important acest aspect.
Il poti gasi pe diverse site-uri de t*orrent, in general.

| trendya a răspuns (pentru Pinky0green):

Stii in primul rand greseala mea a fost ca am scris w cu litera mare si ai copiat-o si tu. acum cine stie site-ul?

| Pinky0green a răspuns (pentru trendya):

Sa stii ca si eu stiu site-ul si nu e neaparat sa il copiezi daca-l sti, adica daca scrie cineva www.@@@@@.com si alt cineva scrie exact la fel inseamna ca a copiat? DA\! Am copiat siteul din raspunsul tau dar nu inseamna ca nu stiu si eu siteul

| Groze_Cristina_1998 a răspuns:

Este photoshop, eu pe ala le editez, si ii si online.Acolo poti face tot, pui cadre, ceata in spate, tot :*sper ca te-am ajutathappy

| Cor1nnnaa a răspuns:

Http://photoeditor.phototools.ro/ acesta mie mi se pare foarte bun si este online :). sau asta :http://www.picmonkey.com/

funda plls :*

| Sori a răspuns:

Www.picmonkey.com :D (sper ca o sa te ajute)

| ellyelenna a răspuns:

Incearca cu piZap, nu trebuie descarcat merge online

| Andreyutzu_Eu_Kta_1993 a răspuns:

Pizzap nu trebuie descarcat