| AnemonaP a întrebat:

Cat costa sa imi traduca la o casa de traduceri 1-2 pagini din romana in engleza?

Răspuns Câştigător
| WXYZtraduceri a răspuns:

Bună ziua,
Îți recomand să încerci: http://www.wxyz.ro/solicita-o-estimare-de-pret/
Baftă la admitere!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti au tarife diferite, dar nu sunt prea scumpe, oricum

| nugasescusernameliber a răspuns:

Http://www.activ-traduceri.ro/preturi-traduceri.html estimativ aici, banuiesc ca fiecare birou are alt tarif

| Omusinguratic a răspuns:

Exista google translate si crier dar cred ca nai csf cu ele si le-ai dat vacanta

| AnemonaP explică (pentru Omusinguratic):

Draga,imi trebuie pentru admiterea la facultate trebuie text fara nici macar o greseala gramatica, ce google translate.

| Omusinguratic a răspuns (pentru AnemonaP):

Pai atunci foloseste dictionarul sau mintea si is baiat in ***

| WXYZtraduceri a răspuns (pentru AnemonaP):

Bună ziua,
Îți recomand să încerci: http://www.wxyz.ro/solicita-o-estimare-de-pret/
Baftă la admitere!

| BaiatBun89 a răspuns:

Nu te va costa mult Eu am tradus cateva pagini din Ungureste si mi-a cerut doamna aceea 40 de lei. Pentru 2 pagini ale tale e in jur de 10-20 lei. happy