| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Cat costa un caine boo pomeranian? si de unde as putea sa comand unul pe net? Sunt asa dragutipuppy dog eyes. funda si vot! big grin

2 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Sa stii ca un catelus pomeranian costa in jur de 350 de euromdar nu e bine sa comanzi unul de pe internet pentru ca poate sa ti-l dea nevaccinat, netratat sau nedeparazitat!;) Cel mai bine il cumperi dintr-o canisa din Bucuresti, pentru ca e cel mai de incredere!
Sau daca chiar tii asa de mult la ideea de a-l cumpara de pe internet uite aici un site http://www.publi24.ro/anunturi/animale/caini/pomeranian/ :)

Bafta!