| adeliz a întrebat:

cat costa un Samsung Galaxy SIII mini la liber? dar la un abonament in jurul de 50 de lei?
P.S. La Orange.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BOSS270 a răspuns:

Uite aici cel mai mic pret gasit (daca il iei de la Orange la liber dai mai mult decat aici si e si codat pe Orange, asa il iei decodat direct ) P.S. Punctele ThankYou care le are maicata valoreaza in jur de 5.00 euro. Funda? happy

7 răspunsuri:
| Zuzazozo a răspuns:

La liber costa intre 1200 si 1500 iar la Orange la un abonament in jur de 50 de lei costa 260 de euro.

| mel24 a răspuns:

La liber ar fi intre 1100-1500 ron depinde de la ce magazin il iei! nu stiu cat ar costa la Orange!

| adeliz explică (pentru mel24):

Mersi.
Mai ar fi ceva... mami are abonament la Orange si are 50 puncte thank you; fiecare costa cate un euro?
si tu ce parerea ai despre telefon?
Promit: FUNDA!

| mel24 a răspuns (pentru adeliz):

Mai eu cred ca telefonul este bun si aplicatiile care le are sunt misto! eu zic ca merita! acum faci si tu cum crezi! nu stiu cum este la Orange pentru ca eu am abonament la Vodafone happy!