| Arekandera a întrebat:

cate kg pot slabi in 3 luni, daca am scos din alimentatie dulciurile si grasimile?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să înveți să mănânci, să faci multă mișcare fizică pentru arderea caloriilor, hidratare.
Nimeni nu știe cât vei pierde în greutate în trei luni de zile.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Dacă nu faci şi sport ( în special Cardio ) şi nu renunţi la fast-food şi sucuri acidulate, nu cred că vei slăbi foarte mult.
Încearcă să mănânci sănătos şi echilibrat şi să alergi în fiecare zi + încă câteva flotări, abdomene sau astfel de exerciţii.
Baftă!

| tudu a răspuns:

trebuie sa stii ca nu numai alimentatia este factorul care favorizeaza depunderea kilogramelor. in primul rand te-as sfatui sa mergi mult pe jos. in al doilea rand multe fructe si alergat pe banda. sportul este nr 1 in sanatate. iti poti face sucri naturale de fructe... contin o gramada de vitamine si minerale si unele tin de foame. deci retine antrenamntul este baza. bafta