| Mayyyyyy a întrebat:

Buna cati ani i-ati da acestei fete:
http://www.facebook.com/....../photo.php

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu merge link-ul .

| Emena a răspuns:

Da clic dreapta pe poza --> copy image url

| ღAncaღ a răspuns:

Pai... " Acest conţinut este indisponibil momentan" si " Pagina pe care ai solicitat-o nu poate fi afişată acum. Aceasta poate fi temporar indisponibilă, link-ul pe care ai apăsat poate fi expirat, sau este posibil să nu ai permisiunea de a vizualiza această pagină."

Asta imi apare straight face (p.s: nu merge ) puppy dog eyes as fi vrut sa vad fata big grin daca as fi vazut-o i-as fi dat 23 :d, nu stiu dc dar presimnt ca atata are!

| LeXy_3566 a răspuns:

Acest conţinut este indisponibil momentan
Pagina pe care ai solicitat-o nu poate fi afişată acum. Aceasta poate fi temporar indisponibilă, link-ul pe care ai apăsat poate fi expirat, sau este posibil să nu ai permisiunea de a vizualiza această pagină.