| LovelySmile98 a întrebat:

Caut admini (baieti) activi cu varsta peste 16 ani pentru o pagina de facebook recent creata. Sunt fata si imi doresc si opinia unui baiat in privinta paginii. Cei care vor sa fie admini lasati-mi un mesaj.

2 răspunsuri:
| Zedge a răspuns:

Despre ce e pagina mai exact, poti da mai multe detalii, s-ar putea sa fiu interesat.

| LovelySmile98 explică (pentru Zedge):

Nu e chiar despre un subiect anume (link-ul ti-l dau pe facebook-ul tau sau in mesaj) este mai mult o pagina pentru adolescenti. Trebuie sa vi cu idei noi, sa postezi poze cu diferite subiecte ceva de genul, sa fi cat mai activ. Si eu sunt noua in asta, e prima mea pagina.