| Annddreea a întrebat:

Buna happy. Caut si eu niste statusuri frumoase.
1. De prietenie adevarata.
2. De invidie.
3. De gelozie.
4. De dragoste adevarata / falsa.
Sa spuneti la ce categorie scrieti! Multumesc mult. Funda pentru cel cu statusurile cele mai frumoase. :*

3 răspunsuri:
| KaRy a răspuns:

De prietenie : Nu rupe firul prieteniei caci daca-l legi la loc ramane nodul...

| adelaroman79 a răspuns:

Http://atinyfirefly.blogspot.com/ sper sa-ti placa:*. tin sa te anunt ca o sa mai adaug si alte statusuri,deci poti sa te mai uiti din cand in cand pe el.:)

| Anya15 a răspuns:

Dragoste falsa: avea incredere in mine, dar acum totul s-a pierdut
prietenie adv: ore nesfarsite de jocuri infantile

sper sa-ti placa. sunt compuse de mine big grin