| Annddreea a întrebat:

:* Caut niste statusuri. Am mai pus o intrebare asa dar, nu mi-au raspuns decat doua persoane. Caut niste statusuri de gelozie / invidie / prietenie si dragoste [ adevarata / falsa ]. Multumesc. Funda la cele mai noi si mai frumoase!

3 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Aud vibrand vocea ta in toate zgomotele lumii.
Dragostea e asemeni febrei; nu le putem stapani pe nici una si nici nu putem limita durata sau intensitatea lor.
Iubirea nu inseamna placere.
Vrei sa fii iubit, iubeste!
Cauta iubirea cu inima, nu cu capul.
Divorţul este un joc jucat de avocaţi.
Chiar dacă ar fi însemnat despărţire, singurătate, tristeţe, iubirea îşi merită fiecare bănuţ din pretul ei.
Oamenii se întâlnesc şi se cunosc. Apoi se despart. Se despart pentru ca au facut imprudenţa de a se cunoaste. Se despart, dar nu se uita.
Poate iti place happy

| adelaroman79 a răspuns:

Http://atinyfirefly.blogspot.com/ sper sa-ti placa:*. tin sa te anunt ca o sa mai adaug si alte statusuri,deci poti sa te mai uiti din cand in cand pe el.:)

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute