| anonim_4396 a întrebat:

:* ce as putea sa ii iau cadou iubitului meu de ziua lui? suntem de 7 luni impreuna si el o sa faca 19 ani. multumesc anticipat! :*

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O pijama si un burete de dus.

| Miriam23 a răspuns:

Un ceas, un parfum(dacă îi cunoşti gusturile) o brăţară sau o cămaşa/tricou.

| SorinTudor a răspuns:

Poti sa te duci la un copyshop si sa inscriptionezi o poza cu tine si cu el pe ceva ca sa aiba amintire...o cana sau orice alt ceva.

| Solovey a răspuns (pentru Miriam23):

Cum sa cumperi parfum cuiva wtf? NU o sa iei niciodata parfum pe gustul cuiva, daca vrei sa ii ei parfum te duci lao parfumerie si ceri Gift Card si ii dai lui, iar el se va duce cu Gift cardul si isi va lua parfum. Poti sa ii ei o lama de ras, o gentuta pentru toate lucrurile de ras si balsam (after shave) si spuma de ras. happy Sau cum a spus si Soryn92 sa dai cuiva sa-ti deseneze o poza de-a voastra pe ceva gen perna.

| Miriam23 a răspuns (pentru Solovey):

Dar poate îi cunoaşte gusturile, cine ştie... Şi până la urma urmei, gestul contează!

| Solovey a răspuns (pentru Miriam23):

Sotul sotiei nu ghiceste gustul parfumului si vice-versa si tu zici de prieteni? happy