| YangMin a întrebat:

Ce as putea sa mananc la micul dejun? Ceva sanatos.Prefer sa nu adaugati in meniu sandwisurile. Orice,iaurt, salata de fructe...
Ceva usor si sanatos.

love struck Fundita love struck

Răspuns Câştigător
| Annonymus333 a răspuns:

Cerealele. Sunt indicate fiind o masa usoara si destul de satioasa. Multe fete accepta sa manance asa ceva dimineata + ca te mentine si in forma si sunt si gustoase [eu mananc cereale dimineata de ceva vreme si nu am avut probleme].

2 răspunsuri:
| Sonnia a răspuns:

Dupa cum au zis si cei de mai sus, cereale cu lapte, paine prajita cu unt si o cana cu ceai, biscuiti Belvita si o cana cu ceai sau paine neagra cu dulceata cu continut scazut de zahar si o cana cu lapte. Cam asta mananc euhappy

| Emma112 a răspuns:

Cereale cu lapte happy
daca le incerci pe alea de la fitness te asigur ca o sa devii dependenta de ele happy
Da sa nu-ti iei cu fructe sau ciocolata. Alea simple is cele mai bune.